Ma nejaky vplyv na dojcenie kozmeticky zakrok - laser?

Luba    25.12.2012, 22:09

Dobry den, potrebovala by som vediet ci mozne dojcit ked planujem podstupit osetrenie pleti pulzujucom svetlom-laserom? Mam uz dlho problemy s akne a stale sa to iba zhosuje. Dcerka je kojena 20 mesiacov a neviem ci to ma nejaky vplyv na dojcenie, viete mi dat na tento problem odpoved? Snazim sa to odsuvat najviacq ako sa len da, pretoze som si vedoma toho, ze asi budem musiet prestat kojit ked chcem toto podstupit.

Milá Luba,

tento zákrok môžete bez obáv absolvovať, nemusíte ho vôbec odsúvať. Neexistuje žiaden dôvod, pre ktorý by ste po ňom museli prestať dojčiť. Nemá to na dojčenie žiaden vplyv, môžete dojčiť, hneď, ako sa po zákroku vrátite.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ma nejaky vplyv na dojcenie kozmeticky zakrok - laser?