Hlíva ústřičná při kojení

Zuzana    30.10.2019, 13:26

Dobrý den. chtěla bych se zeptat jestli je vhodné brát při kojení hlívu ústřičnou s rakytníkem a echinaceou. Na internetu jsem našla odpověď z roku 2013 že se neví kolik echinacei přechází do MM. Děkuji (plné kojení +přikrm na obídek, 6 měsíců)

Milá Zuzano,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje nič z toho, čo ste uviedli žiadny problém pri dojčení. Pokračujte v dojčení bez obmedzení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako nečasujte a neobmedzujte podľa užitia tohto doplnku výživy.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Hlíva ústřičná při kojení