Jak vrátit mimčo k prsu

Michaela    14.12.2019, 11:25

Dobrý den, chtěla bych vás poprosit o radu

Milá Michaelo,

z vašej otázky nie je úplne zrejmé, akú situáciu presne riešite, aký je vek bábätka, podľa vášho názvu otázky sa zdá, že bábätko sa neprisáva, bez ďalších informácií je náročné dať konkrétne odporúčania. Prečítajte si túto odpoveď z našej poradne a v prípade, že vaša situácia sa líši a napríklad ide už o niekoľkomesačné bábätko, ktoré sa nedojčí, alebo o iné okolnosti, napíšte nám prosím znova:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2845Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Jak vrátit mimčo k prsu