Psoriaza - colostrum probiotika

Mária    10.02.2020, 15:05

Dobry den,vedeli by ste mi poradit,ci mozem uzivat pri kojeni colostrum probiotika? Mam psoriazu a citala som,ze to moze pomoct, zmiernit ju. Posielam aj link : https://vzp.sk/produkt/colostrum-probiotika/

Milá Mária,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktoré by ste tento prípravok nemohli používať, toto nijako neovplyvňuje tvorbu ani zloženie materského mlieka. Ako dojčiaca matka máte právo aj na potrebnú liečbu:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Psoriaza - colostrum probiotika