Dojcenie

Janka    28.01.2013, 22:15

dobrý deň!Malý Matyaš ma 16 týždňov a pije iba z jedneho prsnika.Pribera pekne,keď sa narodil mal 3160g a teraz na poradni važil 6720g. Keď ho prilozim na druhy odmietne piť.Prsniky striedam pri každom kojeni.Nebude sa tvoriť menej mliečka v tom prsniku, ktorý prave nevypije?Mám si ho odsavat?

Milá Janka,

vo vašej situácii je dôležité riešiť túto situáciu osobne s poradkyňou pri dojčení

http://www.mamila.sk/pre-matky/poradkyne-pri-dojceni/

Vaša otázka je veľmi podobná inej, ktorá bola už v poradni zodpovedaná, prečítajte si prosím odpoveď:

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=47

Zaujímavá môže byť pre vás aj táto odpoveď z poradne, ktorá takisto zodpovedá na časť vašich otázok

http://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=299Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok