Tradicna cinska medicina

Ivana    16.03.2021, 21:12

Dobry den,som kovid pozitivna a chcela by som si nasadit bylinne vyzivove doplnky Cistus Komplex a Vironal z firmy Energy Kojim dvakrat denne svoje skoro dvojrocne dieta.Dostavaju sa tieto preparaty do mlieka?Dakujem.

Milá Ivana,

z hľadiska dojčenia je bezpečnejšie, aby ste pokračovali v dojčení popri užívaní týchto doplnkov, zvlášť v situácii, kedy je možné, že aj vaše dieťatko sa stretlo s koronavírusom. Pokračujte v dojčení, dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa užitia doplnkov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Tradicna cinska medicina