Znamienko pri bradavke

Stanka    09.04.2021, 16:22

Chcela by som sa spýtať či nemáte skúsenosť s materským znamienkom tesne pri bradavke. Dcérku dojčím už rok a znamienko sa akoby natiahlo, moja lekárka tvrdí že je to v poriadku. Je to malé ploché znamienko takže nie je rozdráždené, ale predsa. Nestretli ste sa s niečím podobným ?

Milá Stanka,

posúdenie znamienka nespadá do našej kompetencie. Ak si nie ste istá, odporúčame vám vyhľadať ďalšieho kožného lekára a získať ďalší názor.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Znamienko pri bradavke