Môžem užívať MOBIVENAL?

Michaela Šarišská    19.02.2013, 17:02

dojčím 2týždňovú dcérku a mám problem s hemoroidmi, môžem užívať mobivenal - v popise je uvedené, že dojčiace matky ho nesmu užívať.... alebo ktorý liek by som si mohla na to kupiť? dakujem!

Milá Michaela,

spomínaný liek môžete popri dojčení užívať. Tiež existujú aj iné lieky, ktoré sa v tejto situácii dajú použiť, avšak konkrétnu radu nemožno dať bez poznania vášho stavu. V každom prípade, ak máte k dispozícii Mobivenal, môžete bez obmedzení dojčiť a užívať ho.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Môžem užívať MOBIVENAL?