Chemicky peeling

Katarina    08.07.2017, 13:33

Dobry den,chcela by som podstupit odstranenie pigmentovych skvrn kyselinou trichloroctovou,je to moze aj v obdobi dojcenia,kedze to prenika hlbsie do pokozky,neviem,ci sa nieco nedostava aj do mlieko.Dakujem

Milá Katarína,

nie, nemusíte sa obávať, do materského mlieka sa nedostane vôbec nič, z hľadiska dojčenia nie je dôvod nepodstúpiť túto terapiu. Prečítajte si aj túto odpoveď z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=4538Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Chemicky peeling