Dostinex

Jana    11.05.2018, 22:53

dobry den, maminka se na mne obratila s otazko zda kdyz si vzala lek na snizeni laktace - dostinex, vzala si tedy jen polovinu chtela odstavit a rozmyslela se, smi dal kojit?

Milá Jano,

môže pokračovať v dojčení. 

Pravdepodobne táto istá pani sa na nás obrátila s touto otázkou pred pár dňami a jej otázku sme zodpovedali a informovali sme ju aj emailom:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=6835

Prosím prepošlite jej túto odpoveď, ak si ju doteraz nenašla zodpovedanú.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok