Aký liek môžem užívať pri chrípke počas dojcenia

Lucia    12.10.2021, 11:16

Dobrý deň.Zacala som mať chrípku,nádcha,škrabanie v hrdle,pocit pálenia v očiach.Mala má 1,5 mesiaca.Mozem užívať nejaký liek na zmiernenie príznakov? Dakujem

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia môžete použiť celú škálu prípravkov, ktoré sa používajú na potlačenie príznakov respiračných ochorení. Pretože sa na túto otázku pýta mnoho žien, pripravili sme tento článok, v ktorom nájdete bližšie odpovede:

https://www.mamila.sk/sk/clanky-o-dojceni/dojcenie-a-prechladnutie/

Prajeme vám skoré uzdravenie!Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Aký liek môžem užívať pri chrípke počas dojcenia