Strava

Julia    20.03.2023, 17:08

Dobry den, chcela by som sa poradit ci by som mohla do stravy zaradit konjakove cestoviny. Mam 2 mesacne kojene dieta. Dakujem.

Milá Júlia,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje žiaden problém, pokojne môžete túto potravinu konzumovať a pokračovať v dojčení. Prečítajte si aj tento článok, ktorý je výsledkom najnovších vedeckých štúdií:

https://www.mamila.sk/sk/pre-matky/dojcenie-a/veda/obmedzovanie/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok