Laserova epilacia a dojcenie

Ivana    08.04.2013, 11:44

Dobry den, mam 14 mesacne dieta a dojcim. Chcem sa opytat, ci je mozne absolvovat odstranovanie chlpkov laserom pocas dojcenia, aj v okoli prsnych bradaviek.

Milá Ivana,

áno, laserovú epiláciu môžete absolvovať aj počas dojčenia. Čo sa týka okolia bradaviek - aj toto je možné, ale musíte si rozmyslieť, či prípadná následná bolesť nebude pre vás problémom pri dojčení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Laserova epilacia a dojcenie