Diéta

Julia    14.11.2023, 18:04

Dobey den, pocas tehotenstviev som nabrala 20kil a citim sa kvoli tomu velmi zle. Momentalne kojim 10m syna, ale chcela by som si nasadit dietu. Mozno aj nejaku “drsnejsiu” chcem sa spytat ci to moze ovplivnit tvorbu mlieka. Dakujem

Milá Júlia,

z hľadiska dojčenia toto nie je žiaden problém, vaša diéta nijako neovplyvní tvorbu mlieka, ani jeho zloženie. Aj v tomto prípade platí rovnaká logika, akú si môžete prečítať v tejto odpovedi z našej poradne:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=2756Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok