Zablokovaná páteř

Michaela    21.07.2018, 21:13

Dobrý den mám 7 týdenní holčičku, která se narodila ve 34+1tt. Zablokovala se mi páteř, ze uz jsem nebyla schopná chodit a jediné co bylo pro mě nejdůležitější, abych se o dceru zvládla postarat. Je plně kojená. Byla jsem tedy na pohotovosti, kde jsem dostala obstrik, ktery bohuzel nepomohl. Za 10 hodin jsem na pohotovosti byla zpět a dostala injekci Dipidolor a Muscoril. Domů sebou leky Nimesil 2x1 na 3 dny a Dimexol užívat tyden 3x1. Chtěla bych se informovat zdali mohu kojit? Zatím jsem dala mateřské mléko co jsem měla zamražené. Predem dekuji za odpoved. Míša

Milá Michaelo,

z hľadiska dojčenia je pre vás aj vaše bábätko v tejto situácii bezpečnejšie pokračovať v dojčení. Prečítajte si aj tieto vysvetlenia:

https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Zablokovaná páteř