Borelióza u partnera a početí

Katka    30.08.2018, 08:31

Dobrý den,u mého přítele byla potvrzena borelióza právě v době ,kdy jsme se rozhodli pro miminko.Na internetu jsme se dočetli různé názory,ale i to ,že to může být problém,z důvodu,že borelióza může být přenášena i tělními tekutinami a také , že dlouhodobé brání antibiotik může ovlivnit zdraví miminka.Predem moc děkuji za odpověď

Milá Katko,

naša poradňa dojčenia sa zameriava na otázky týkajúce sa dojčenia. S touto otázkou vám odporúčame obrátiť sa na príslušných odborníkov.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Borelióza u partnera a početí