Trifed expectorant

ivana    03.12.2018, 11:17

Dobry den, prosim velmi pekne o vasu radu. Dojcim rocne babatko, avsak posledne 2 dni ma trapi kasel, tazko vykasliavam. V lekarnicke som nasla tento sirup, ktory pred casom uzivalo nase starsie dieta. Mozem ho uzivat aj ja? Obsahuje tieto 3 lieciva: triprolidiniumchlorid, pseudoefedriniumchlorid, guajfenezin. Dakujem.

Milá Ivana,

z hľadiska vplyvu na vaše dojčené bábätko nie je problém, aby ste tento sirup užívali. Tento sirup má však potenciál u vás znížiť tvorbu mlieka a toto môže predstavovať problém aj v prípade, že dojčíte staršie dieťatko. Odporúčame vám zvážiť iné možnosti potlačenia príznakov choroby, ktorou trpíte.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Trifed expectorant