Vypapá oba prsníky a dieťa je hladné

Dagmara    07.12.2018, 17:30

Dieťa má 13 dní, doteraz som dojcila, dnes začal s tým, že vysaje oba prsníky a potom bud zaspinkal a do pol hodiny chce zase papať, alebo hneď po sati chce ísť na ďalší prsník a ešte papať, ale ja nemám toľko mlieka. Ako zvýšiť produkciu mlieka? Bo prikladám stále, keď chce, ale dnes bol už aj nespokojný a niekedy bol prisaty aj hodinu, zaspal na prsníku a za 15-20 minút sa zobudil a zase bol hladný a tak to šlo celý deň... K večeru už aj plakal, keď vysal oba prsníky. Ďakujem za odpoveď.

Milá Dagmara,

vašu otázku sme zodpovedali už 6. decembra v tomto odkaze:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7412

V prípade, že máte ďalšie otázky, napíšte nám prosím na emailovú adresu dojcenie@mamila.sk.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Vypapá oba prsníky a dieťa je hladné