Idelyn

Veronika    10.12.2018, 12:55

Dobrý deň, chcela by som poradiť v mierne chúľostivej téme. Mám problémy s mykózou. Myslíte, že by mi mohol pomôcť prípravok Idelyn? Tu https://www.vyzivovy-doplnok.sk/idelyn-beliema/ ho chvália, tak ma napadlo, že ho vyskúšam. Ďakujem za každú jednu radu. Veronika

Milá Veronika,

z hľadiska dojčenia môžete použiť aj tento prípravok, rovnako ako iné prípravky, ktoré sa pri tomto zdravotnom probléme bežne používajú, vrátane antimykotík. Toto z hľadiska dojčenia nepredstavuje žiaden problém.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok