Bronchovaxom

Slavka    12.03.2019, 09:32

Môžem počas kojenia uzivat bronchovaxom ?mám opakovane zápaly hrdla a opakovane beriem antibiotiká ale ani po nich nie som fit.dcera má 6 mesiacov a asi týždeň za adzame prikrmy.dakujem.

Milá Slávka,

z hľadiska dojčenia je pre vaše bábätko bezpečnejšie pokračovať v dojčení a je to dôležité aj pre vaše zdravie. Dôvody sú tie isté, ako sme uviedli v predchádzajúcich odpovediach, kde ste sa pýtali na antibiotiká:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7618

Pokračujte v dojčení aj popri vašej liečbe, pre vaše bábätko je to o to dôležitejšie, že bývate často chorá.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Bronchovaxom