Hnacky po porode - uzivanie probiotik

Monika    12.07.2019, 21:29

Dobry den, mam 3.tyzdnovu dceru, ktoru kojim vylucne z prsnika. Od porodu sekciou mam problemy s hnackami a chcela by som sa spytat ci mozem zacat uzivat probiotika a ci to bude mat nejaky vplyv na kojenie. Dcera uz uziva probiotika a to od porodu. Vopred dakujem za odpoved

Milá Monika,

dcérke už probiotiká dávate priamo - takže nie je jediný dôvod, pre ktorý by to, že vy budete užívať probiotiká, mal byť problém. Môžete probiotiká užívať úplne bez obáv a popri tom dojčiť. Mimochodom materské mlieko vždy obsahuje probiotiká.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Hnacky po porode - uzivanie probiotik