Užívanie byliniek

Vanesa    02.09.2019, 12:38

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či môžem užívať na senovku, benedikt a moringu dokopy na podporu tvorby mliečka. Ďakujem

Milá Vanesa,

áno, tieto bylinky sa tradične používajú pre zvýšenie tvorby mlieka a v klinickej praxi sú s nimi skúsenosti už desiatky rokov. Prečítajte si prosím aj túto odpoveď z poradne dojčenia, ktorá vysvetľuje podrobnejšie, aké ďalšie kroky sú dôležité pre zlepšenie dojčenia okrem užívania byliniek, pretože bylinky samé o sebe dojčenie z dlhodobého hľadiska nezlepšia:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=7612Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Užívanie byliniek