Zapal močových ciest a dojčenie

Ivana    19.11.2019, 14:09

Dobrý deň chcela by som sa poradiť ohľadom zápalu močových ciest že čo by som mohla užívať popri dojčení....v lekárni mi dávajú len detské čaje a sirupy lenže mami obavu že to mi moc nepomôže....doma mám urologicky čaj s brusnicami a vresom ale píšu že sa nesmie piť keď dojcim aký máte na to názor .... zloženie čaju je praslicka rolna, brusnica obyčajná, vres obyčajný, zlatobyl obyčajný, ibistek krvavý, rebríček obyčajný.... veľmi pekne vám ďakujem za odpoveď

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli absolvovať potrebnú liečbu. Urologický čaj nepredstavuje pre dojčenie absolútne žiadny problém. Ako dojčiaca matka však máte právo na takú liečbu, akú by vo vašej situácii odborníci odporúčali ktorémukoľvek inému dospelému človeku s rovnakou diagnózou. Urologický čaj nepredstavuje jedinú možnosť. Preštudujte si aj túto odpoveď z našej poradne dojčenia:

https://www.mamila.sk/objects/forum/comment.php?id=8087Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Zapal močových ciest a dojčenie