Laserové odstránenie tetovania

Monika    14.02.2020, 11:05

Dobrý deň, malá ma dva roky a chcela by som si dat laserom odstrániť tetovanie. Malú kojím na spánky. Je to vhodné popri dojčení?

Milá Monika,

toto nepredstavuje absolútne žiaden problém, neovplyvní to dojčenie, tvorbu mlieka, ani jeho zloženie. Nemusíte vôbec tento zásah zvažovať z hľadiska dojčenia, toto spolu vôbec nijako nesúvisí a dojčiť môžete tesne pred odstránením a hneď po ňom, aj keby ste dojčili omnoho častejšie cez deň, či v noci (dvojročné deti dojčenie ešte stále veľmi potrebujú a typicky sa dojčia veľakrát počas dňa aj noci, a toto je normálne).Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Laserové odstránenie tetovania