Prevence koronaviru a kojení

Anna    13.03.2020, 15:01

Dobrý den, mohu prosím doplněk stravy Hliva ustricna s rakytnikem a echinaceou od maxi vita? Popř.co jiného na podporu imunity? Píšou, že není určeno pro kojící, ale nechápu proč ne. Kojim roční dítě. Děkuji moc.

Milá Anna,

z hľadiska dojčenia je pre vaše bábätko bezpečnejšie pokračovať v dojčení popri užívaní prostriedkov, ktoré chcete použiť pre zlepšenie imunity.  Táto veta, ktorá je na letáku uvedená, je ochranou firmy vyrábajúcej daný produkt a tiež ukážkou toho, ako málo sú cenené dojčiace matky na to, aby sa tým daná firma seriózne zaoberala. Je na škodu veci, že pohodlnosť takýchto firiem a snaha chrániť sám seba následne vytvára dojem, že dojčiace matky nemôžu v prípade choroby užívať nič, čo nie je pravda.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Prevence koronaviru a kojení