Kojenie a fine6 na hemeroidy

Lívia    18.10.2021, 17:56

Dobry den, mozem uzivat fine6 (olej) na liecbu vnutornych vystupenych hemeroidov po porode, nakolko firma pise len o rade s lekarem ale lekar sa nevie vyjadrit.

Milá Lívia,

tento olej nepredstavuje z hľadiska dojčenia žiaden problém. Táto veta, ktorá je na letáku uvedená, je ochranou firmy vyrábajúcej daný produkt a tiež ukážkou toho, ako málo sú cenené dojčiace matky na to, aby sa tým daná firma seriózne zaoberala. Je na škodu veci, že pohodlnosť takýchto firiem a snaha chrániť sám seba následne vytvára dojem, že dojčiace matky nemôžu v prípade choroby užívať nič, čo nie je pravda. Na liečbu hemoroidov môžete použiť aj tento, aj iné prípravky, mnohé z nich už medicínsky tím MAMILY zodpovedal v našej poradni dojčenia:

https://www.mamila.sk/sk/hladat/Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kojenie a fine6 na hemeroidy