Plazmaterapia

Jana    20.10.2021, 14:18

Dobry den,zaujimalo by ma,ci je mozne pri dojceni (1,5r dieta a 4,5r dieta) podstupit plazmaterapiu v oblasti prs. Inak chcem dojcit do samoodstavu Jedna sa o kuru, kedy sa do pokozky vstrekuje vlastna krvna plazma, efekt ma byt tvorba kolagenu. Citujem: Principem plazmaterapie je biostimulace kolagenových buněk, které se nacházejí v pokožce. Jediné, co je třeba, je odebrat 8-10 ml krve ze žíly (jako při standardním krevním odběru) a poté ji ve speciálním přístroji opatrně odstředit, aby se krevní destičky neporanily. ....aplikuje se tenkou jehlou drobnými vpichy do kůže,....... pokud je plasma obohacena o kyselinu hyaluronovou, použije se na aplikaci kanyla z několika málo vpichů https://www.perfectclinic.cz/plasmaterapie/

Milá Jana,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje absolútne žiaden problém, dojčenie nemusíte obmedzovať pred ošetrením, ani po ňom. Toto nijako nezmení zloženie ani tvorbu materského mlieka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Plazmaterapia