Kojenie a krvácanie ďasien

Martina    25.10.2021, 21:52

Dobrý deň chcela by som sa informovať kojim a mám problémy v noci mi krvácaju ďasná chcem sa spýtať keď to aj prehĺtam či to malému neškodí pokiaľ tam mám nej zápal alebo vírus či sa to malému nedostáva do mliečka.dakujem

Milá Martina,

pokračujte v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje, toto nepredstavuje preňho žiadne riziko, nemusíte sa obávať. Z hľadiska dojčenia máte právo na potrebné vyšetrenia a liečbu, nemusíte kvôli dojčeniu čakať a trpieť. Prečítajte si aj tento odkaz: https://www.mamila.sk/pre-matky/dojcenie-a/lieky/



Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Kojenie a krvácanie ďasien