Injekční lipolyza

Jitka    08.11.2021, 14:01

Dobrý den, kojim 14ti mesicni dite. Mohu podstoupit injekcni lipolyzu? Aplikují enzym ze sojovych bobu - fosfatydylcholin. Moc dekuji za odpověď

Milá Jitko,

toto z hľadiska dojčenia nepredstavuje žiaden problém, neovplyvní sa tým ani tvorba, ani zloženie materského mlieka. Pokračujte v dojčení tak, ako doteraz, dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa ošetrenia.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Injekční lipolyza