Injekční lipolýza

Ludmila    17.11.2021, 20:42

Dobrý den, synovi je rok a tři měsíce a zvažuji kosmetický zákrok tzv. injekční lipolýzu malé části těla. Syn jí pevnou stravu, ale prakticky ho stále kojím několikrát denně. Je pro něj tento zákrok rizikový? Suspenze, která se používá, by měla být na přírodní bázi. Děkuji moc za odpověď.

Milá Ľudmila,

toto z hľadiska dojčenia nepredstavuje žiaden problém, neovplyvní sa tým ani tvorba, ani zloženie materského mlieka. Pokračujte v dojčení tak, ako doteraz, dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa ošetrenia.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Injekční lipolýza