Laktacna poradkyna do porodnice

Alena    19.11.2021, 11:44

Dobrý deň, chcela by som si zavolať laktačnú poradkyňu do pôrodnice. Budem rodiť pravdepodobne v Ružinove. Je možné aby v čase covidu prišla za mnou laktačná poradkyňa?

Milá Alena,

pravidlá ohľadne návštev v nemocniciach sa menia zo dňa na deň vzhľadom situáciu ohľadne Covidu. Laktačná poradkyňa vám prípadne môže základné veci poradiť aj po telefóne alebo prostredníctvom videohovoru a môžete si s ňou dohodnúť stretnutie v deň príchodu z pôrodnice. V medzičase vám môže poslúžiť na pomoc aj naša knižka Praktický návod na dojčenie ako aj naše videá a návody na riešenie otázok s dojčením.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Laktacna poradkyna do porodnice