Methionin

Jana    07.03.2013, 10:05

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vplyv Methioninu pri dojčení. Mám 9mesačného dojčeného syna. Kožná mi predpísala Methionin 0,5 dvakrát denne. Vravela, že to mlieku nijako neublíži ale na internete som si našla rôzne názory. Ďakujem Janka

Milá Jana,

nie je najmenší dôvod, pre ktorý by toto mal byť problém, bežne ho prijímate v strave. Takže ako prípravok ho môžete užívať a ďalej dojčiť bez obmedzení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok