Uzivanie stressease od jamieson pocas dojcenia

Lenka    17.05.2022, 12:11

Dobry den, chcela by som sa opytat, ci mozem uzivat doplnok Stressease od Jamieson pocas dojcenia? Dakujem pekne za odpoved. S pozdravom, Lenka Simerova

Milá Lenka,

z hľadiska dojčenia tento doplnok nepredstavuje žiaden problém, pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako nečasujte a neobmedzujte podľa použitia doplnku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Uzivanie stressease od jamieson pocas dojcenia