Pharma Activ Amygdalin Forte Vitamín B17 60 tabliet

Lucia    27.05.2022, 12:58

Dobrý deň chcem sa spýtať či môžem užívať počas dojčenia Pharma Activ Amygdalin Forte Vitamín B17 60 tabliet Alebo doplnok indonal 3c keďže mám zle výsledky na cyto. Dcéra má už 2,5 roka dojči sa tak 3 krát denne. Ďakujem

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia oba tieto doplnky môžete užívať a dojčenie pri tom nemusíte nijako obmedzovať. Toto nijako neovplyvní zloženie alebo tvorbu materského mlieka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Pharma Activ Amygdalin Forte Vitamín B17 60 tabliet