Archangelika

Mon    14.06.2022, 10:35

Baby viete mi poradiť prečo sa nesmie táto bylinka Archangelika lekárska?počas dojčenia? .. Berem totižto lieky na štítnu tak mi doporucili dokúpiť selén a jod vzala som toto a tam vzadu napísané tehotné a dojčiace zeny nemajú používať kôli archangelike

Milá Mon,

z hľadiska dojčenia je bezpečnejšie pokračovať v dojčení popri používaní tejto bylinky. Dojčenie nijako neobmedzujte a nečasujte podľa použitia bylinky.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Archangelika