Elektroliečba pri potení a dojčenie

Katka    22.06.2022, 22:07

Dobrý deň, dojčim 4 mesačného syna a môj celoživotný problém je nadmerné potenie rúk a nôh, na ktorý mi pomáha iba elektroliečba. Chcem sa opýtať, môžem vykonávať procedúry počas dojčenia? Ide o to, že jednosmerný prúd mi bude prechádzať hornou časťou tela, teda aj cez prsia a potom dolnou časťou tela (10mA). Ďakujem za odpoveď.

Milá Katka,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli použiť elektroliečbu. Táto terapia nijako neovplyvní tvorbu mlieka alebo jeho zloženie. Pokojne môžete dojčiť do času pred ošetrením a hneď po ošetrení.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Elektroliečba pri potení a dojčenie