Sekani travy

Zuzana    25.06.2022, 22:39

Dobrý den mám pětiměsíčního syna chtěla jsem se zeptat zda je možný sekat trávu, po případně zda bych mohla pracovat s motorovou pilou. Bude to vadit na kojení nebo na tvorbu mlíka? Předem děkuji za odpověď

Milá Zuzano,

z hľadiska dojčenia nie je jediný dôvod, pre ktorý by ste nemohli pracovať, hoci aj s motorovou pílou či kosačkou, či s inými prístrojmi alebo inú formu práce. Toto nijako neovplyvňuje tvorbu mlieka, či zloženie materského mlieka.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Sekani travy