Covirin

Michaela    13.07.2022, 11:00

Dobrý deň. Chcela by som sa opýtať či je možné užívať doplnok stravy na podporu imunity Covirin. Opakované som chorá, tri mesiace po sebe zakaždým viróza na tri týždne, potrebujem podporiť imunitu. Bude Covirin ok? Ďakujem

Milá Michaela,

pre bábätko je bezpečné, aby sa ďalej dojčilo popri užívaní tohto prípravku. Pokračujte v dojčení bez obmedzení, dojčenie nijako nečasujte, neodkladajte.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok