Vacumslim

Katarina    02.09.2022, 11:38

Dobry den, mozem podstupit proceduru vacumslim pocas kojenia? Ide mi hlavne o kremy ktore sa pouzivaju na dolnu cast tela pocas procedury a vraj v tele budu 48 hodin. Na nete info o nebezpecnosti celkovo som nenasla. Dakujem

Milá Katarína,

toto z hľadiska dojčenia nepredstavuje žiaden problém, môžete svoje bábätko dojčiť bez obmedzení tak, ako to potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok