Spalovac tukov sharp fx

Livia    05.10.2022, 11:41

Dobrý deň, synček má 10mesiacov dojcim, aktívne športujem a pod , chcela by som začať užívať spaľovať sharp, ktorymobsahuje BETA pea, caffeine, DMAA, HTP, GW501516, SR9009, Alpha Yohinbe Spalovac mi dal tréner s tým že môžem počas dojčenia ale jedine komu verím čo sa týka toho čo môžem a čo nie je mamila, tak posielam zloženie. Ďakujem za Vašu odpoveď a veľmi si vážim vašu prácu , dojčiť chcem naďalej a čo najdlhšie ☺️

Milá Lívia,

na rozdiel od množstva iných možností práve toto nie je prípravok, ktoré by ste mali užívať. Môžete aktívne športovať popri dojčení, ale vyhnite sa užívaniu takéhoto prípravku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Spalovac tukov sharp fx