Detoxin počas dojčenia

Lucia    03.11.2022, 14:36

Dobrý deň. Mám 5 mesačné bábätko ktoré plánujem naďalej dojčiť no zároveň sa chcem opýtať či je možné užívať tento výrobok počas dojčenia, resp či zloženie prípravku nemá na neho alebo bábätko vplyv. Ďakujem za odpoveď.

Milá Lucia,

z hľadiska dojčenia nepredstavuje užívanie tohto doplnku žiaden problém. Môžete pokračovať v dojčení bez obmedzenia tak, ako to vaše bábätko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Detoxin počas dojčenia