Užitie geloren

Dea    23.11.2022, 10:32

Užila som 2x geloren kolagen až potom som ai všimla že uvadzaju že sa nesmie uživať pri dojčeni. Mohlo to uškodiť 6m dieťatku?

Milá Dea,

nemusíte sa obávať, pre bábätko bolo bezpečné, že ste pokračovali v dojčení popri užívaní kolagénu. Počas dojčenia môžete bez problémov užívať kolagén. Toto nijako nesúvisí s dojčením, neovplyvňuje to zloženie či tvorbu materského mlieka. Pokračujte v dojčení podľa potrieb bábätka tak, ako to vaše bábätko potrebuje.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Užitie geloren