Tabletky od bolesti zubu

katalin    25.03.2013, 23:51

pisala som vam pred chvilou,len som sa este zabudla nieco opytat.ked kojim mozem po Zinnate 500 este aj uzit asi za hodinu aj liek od bolesti Ibalgin.dakujem

Milá Katalin,

ak to potrebujete, môžete užívať Ibalgin v dávke, ktorá je na obale uvedná pre dospelých, a dojčiť bez ohľadu na to, kedy tabletku užijete, bez akéhoľvek odďaľovania dojčenia. Liečivo, ktoré sa v Ibalgine, nachádza, je z takmer úplne viazané na bielkoviny, čo znamená, že nie je k dispozícii na vylúčenie do materského mlieka. Preto nemá zmysel časovať dojčenie podľa užívania Ibalginu a môžete dojčiť tak, ako obvykle.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Tabletky od bolesti zubu