Parlodel 2

Zuzana    01.04.2013, 13:49

Dobrý deň, ďakujem za predchádzajúcu odpoveď. Mám ešte jednu otázku, po akom čase po užití poslednej tabletky Parlodelu môžem začať prikladať dieťa?Skutočne nie je predchádzajúce užívanie Parlodelu pre dieťa nebezpečné?

Milá Zuzana,

prestaňte užívať Parlodel hneď. Dojčiť môžete začať okamžite, bez ohľadu na to, kedy ste užili poslednú tabletku. Predchádzajúce užívanie Parlodelu znižuje tvorbu mlieka, ale z hľadiska dieťaťa môžete začať dojčiť okamžite.
 Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok