Ubichinon koenzym Q10 200mg

Marika    09.05.2023, 09:55

Dobrý den, mohu de prosím zeptat, mohu užívat při kojení výše uvedeny doplněk stravy? Výrobce uvádí, ze není vhodně pro kojici a tehotne ženy. Mám 14 měsíční dceru a stále během dne i noci několikrát kojíme. Plánuji další těhotenství a tento doplněk stravy zvyšuje prý kvalitu vajíček, můj věk je malinko vyšší, proto bych si rada tímto chtěla pomoci. Nejbližším tím dceři? Děkuji moc za vás čas a ochotu.

Milá Marika,

z hľadiska dojčenia nie je dôvod, prečo by ste nemohli tento výživový doplnok používať počas dojčenia. Pokračujte v dojčení tak, ako doposiaľ, dojčenie nemusíte obmedzovať alebo časovať podľa dojčenia.Táto veta, ktorá je na letáku uvedená, je ochranou firmy vyrábajúcej daný produkt a tiež ukážkou toho, ako málo sú cenené dojčiace matky na to, aby sa tým daná firma seriózne zaoberala. Je na škodu veci, že pohodlnosť takýchto firiem a snaha chrániť sám seba následne vytvára dojem, že dojčiace matky nemôžu v prípade potreby užívať nič, čo nie je pravda.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Ubichinon koenzym Q10 200mg