Bylinkové kapsle a kojení

Martina    18.05.2023, 13:47

Dobrý den, kvůli špatnému zažívání po porodu jsem se rozhodla jít k terapeutovi TCM. Dostala jsrm bylinkové kapsle na míru,které by neměli vadit při kojení. Jednotlivé složky jsem procházela na internetu a u mnohých z nich mi našlo že by se neměli užívat při kojení. Bojím se abych neublížila miminku ( 7 měsíců) Složení: Kardamom var.kravanh - plod, Slzovka obecná-semeno, Šácholan lékařský-kůra, Tyfonium velké-oddenek, Mastek, Tetrapanax papirodárný-dřeň stonku, Lopater štíhlý-nať, Šišák bajkalský - kořen, Amom huňatý plod. Lze prosím užívat tyto kapsle při kojení? Děkuji.

Milá Martino,

z hľadiska dojčenia tieto bylinky nepredstavujú problém, môžete pokračovať v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nemusíte obmedzovať či časovať podľa užitia týchto kapsúl.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Bylinkové kapsle a kojení