Spalovač Burn It

Jana    30.05.2023, 17:44

Dobrý deň chcem sa opýtať ,ohľadom dojčenia ,mám 4 mesačného syna či moôžem začať užívať spalovač so zložením : Zelený čaj s obsahom polyfenolov (40%), prírodný kofeín (120mg), l-karnitin tartrát, guaranna extrakt 12%, citrus aurantium 20%, piperin a chrom pikolinát, rastlinná kapsula. Ďakujem

Milá Jano,

z hľadiska dojčenia toto nepredstavuje problém, pokračujte v dojčení tak, ako to vaše bábätko potrebuje, bez obmedzenia.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Spalovač Burn It