Doterra oleje

Silvia    07.06.2023, 14:50

Dobrý deň. Mám 4mesačnú dcérku a plne kojím. Už dlhšiu dobu používam doterra oleje v našej domácnosti. Pred dieťaťom som používala vitamíny LIfelong vitality pack. Keď som otehotnela tak som nevedela či môžme pokračovať v ich používaní, tak som ich radšej vysadila. V súčasnosti by som potrebovala nasadiť nejaké vitamíny a chcela by som sa vrátiť k týmto lebo mám s nimi dobrú skúsenosť. Ak máte skúsenosti, vedeli by ste mi poradit, či ich môžem užívať aj ked kojím? V nich sa nachádzajú aj asencialne oleje a tie deti vnútorne nemôžu . Takze neviem či to ma na ne nejaký vplyv cez kojenie. Mám mnohé kamarátky , ktoré ich užívajú a koja ale ja by som chcela mať istotu. Ak máte skúsenosti, tak budem veľmi rada za odpoveď. Ďakujem .

Milá Silvia,

z hľadiska dojčenia môžete používať vitamíny, aké si vyberiete. Napíšte nám, aké druhy doterra olejov by ste mali záujem používať. Vo všeobecnosti by ich použitie nemalo predstavovať problém z hľadiska dojčenia.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Doterra oleje