Zoštíhlujúce sérum s účinkom proti celulitíde

Martina    04.04.2013, 21:33

používanie hoodia zoštíhlujúceho séra s účinkom proti celulitíde počas dojčenia. Dobrý deň, chcem sa opýtať, či je možné používať toto sérum i keď plne kojím. Ďakujem

Milá Martina,

v zložení tohto výrobku nie je nič, čo by ste si počas dojčenia nemohli na pokožku dávať. Navyše ide o prípravok, ktorý sa používa len lokálne.  Môžete teda dojčiť bez akýchkoľvek obmedzení a prípravok používať.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.

Alebo podporte poradňu dojčenia darcovskou SMS.

Stačí odoslať SMS správu s textom DMS DOJCIME na číslo 877.

Cena darcovskej SMS správy je 2 €. Viac informácií na http://www.mamila.sk/o-mamile/dms/ a www.donorsforum.sk


« späť na zoznam otázok

Mamila.sk > Poradňa dojčenia > Zoštíhlujúce sérum s účinkom proti celulitíde