Berberin

Alena    16.07.2023, 09:55

Dobrý deň, Chcela by som sa opýtať či môžem užívať doplnok výživy Berberin GreenFood Nutrition počas kojenia. Syn má mesiac a je plne dojčený. Zloženie: Berberine HCL 97% (Dráč obyčajný - Berberis vulgaris, extrakt z koreňa), rastlinná kapsula z hypromelózy, plnidlo-ryžová múka, pridané látky: Oxid kremičitý Ďakujem

Milá Alena,

z hľadiska dojčenia tento doplnok nepredstavuje žiaden problém, pokračujte v dojčení tak, ako to vaše dieťatko potrebuje, dojčenie nijako nečasujte či neobmedzujte podľa použitia doplnku.Vaše otázky berieme veľmi vážne a pri každej z nich sa snažíme vrámci vami zadaných údajov poskytnúť čo najlepšiu odpoveď, ktorú v prípade potreby konzultujeme aj so svetovými odborníkmi. Vašej otázke venujeme minimálne pol hodinu, v prípade potreby i viac. Pre budúcu činnosť tejto poradne je kľúčové aj jej financovanie - preto bude pre nás veľká pomoc, ak by ste dokázali naše úsilie oceniť i finančne.

Finančný príspevok nie je podmienkou pre poskytnutie odpovede - odpovieme vám bez ohľadu na jeho zaslanie. Ak si finančný príspevok nemôžete dovoliť, na vašu otázku radi odpovieme zdarma, pretože naším cieľom je pomáhať všetkým mamičkám a bábätkám pri dojčení.


« späť na zoznam otázok